اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

جاذبه هاي توكيو

بازديد از كاخ امپراطوري توكيو(The Imperial Palace)
كاخ امپراطوري توكيو كه در قرت هفدهم ميلادي احداث شده است، بنايي خارق العاده با معماري منحصر به فرد مي باشد كه در منطقه ي چيوداي توكيو ساخته شده است. اين كاخ با شكوه، در درون باغي بسيار زيبا قرار گرفته است و به عنوان يكي از جذاب ترين اماكن ديدني شهر توكيو شناخته مي شود. جالب است بدانيد كه اين كاخ از ديرباز، محل زندگي خانواده ي سلطنتي بوده و امروزه نيز توسط خاندان سلطنتي ژاپن مورد استفاده قرار مي گيرد و بازديد از آن براي گردشگران آزاد است.
پارك ملي شينجوكو گيوئن (Shinjuku Gyoen)
پارك ملي شينجوكو گيوئن، يكي از پر طرفدارترين اماكن ديدني شهر توكيو مي باشد و محيطي دنج و آرام را، براي گردشگران به ارمغان مي آورد. اگر شما نيز به دنبال گريز از شلوغي شهر و كسب آرامشي عميق هستيد، اين پارك بهترين گزينه براي گذراندن اوقات فراغتتان مي باشد. زيبايي اين پارك در فصل بهار دوچندان مي شود و گل و گياهان موجود در آن، بهشتي رويايي را براي بازديدكنندگان رقم مي زنند.
برج توكيو (Tokyo Tower)
برج توكيو كه با الهام از برج ايفل در پاريس، طراحي و ساخته شده است، به عنوان دومين سازه ي مرتفع توكيو و همچنين بلندترين برج فولادي در جهان شناخته مي شود و از شهرتي جهاني، برخوردار مي باشد. اين سازه ي عظيم و با شكوه، به عنوان سمبلي از اميد و آغازي دوباره، در بين مردم ژاپن شناخته مي شود و از محبوبيت بسياري در بين اهالي شهر توكيو برخوردار است.
مجسمه‌ي هاچيكو (Hachiko Statue)
حتما شما نيز بارها و بارها، روايت سگي به نام هاچيكو را شنيده ايد كه سال ها پس از مرگ صاحبش نيز، به ايستگاه قطار رفته و به انتظار او مي نشسته است. امروزه مجسمه اي در ابعاد و اندازه ي واقعي هاچيكو در شهر توكيو ساخته شده است و سالانه گردشگران بسياري به بازديد از اين مجسمه مي پردازند و لحظاتي احساسي را تجربه مي كنند. اين مجسمه به عنوان نمادي از وفاداري و از خودگذشتگي، در بين مردم ژاپن شناخته مي شود و احساساتي بسيار زيبا و عميق را در دل آنان بيدار مي كند.
بازديد از پارك و باغ وحش اوئنو (Ueno Park and Zoo)
اين مجموه ي ديدني، شامل فضاي سبزي وسيع، باغ وحشي بسيار متنوع، معابد و موزه هاي متعدد و آكواريومي عظيم الجثه مي باشد و هر ساله گردشگران بسيار زيادي را به خود جلب مي نمايد. وجود پانداهاي متعلق به كشور چين در باغ وحش اين مجموعه، شهرت آن را دوچندان نموده است و همچنين آكواريوم اين پارك كه به عنوان بزرگ ترين آكواريوم قاره ي آسيا شناخته مي شود، نقش بسيار مهمي را در جذب گردشگر به اين مجموعه ايفا مي نمايد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برجمان محفوظ مي باشد.