اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

جاذبه هاي رم

بازديد از كلوزئوم
كلوزئوم كه آمفي تئاتري تاريخي با معماري بسيار زيبا است، در تمامي كارت پستال ها و تصاوير ارائه شده از شهر رم ديده مي شود و به عنوان نمادي از اين شهر، در سراسر دنيا، شناخته مي شود. اين بنا روزگاري، شاهد نبرد گلادياتورها بوده است و امروزه، به عنوان يكي از مهم ترين اماكن ديدني شهر رم، ايفاي نقش مي نمايد و همواره ميزبان تورهاي مسافرتي و گروه هاي گردشگري از سراسر جهان مي باشد.


بازديد از فواره ي تروي
فواره ي تروي و بناي خارق العاده اي كه درست در پشت آن قرار گرفته است، از جمله اماكني است كه مورد توجه تمام گردشگران قرار مي گيرد و به خاطر داشتن داستاني افسانه اي با استقبال شديد افراد مواجه مي شود. فواره ي تروي كه به چشمه ي آرزوها نيز شهرت دارد، داراي مجسمه هاي خارق العاده اي در جوار خود مي باشد و طبق افسانه ي مربوط به اين فواره، اگر كسي در اين چشمه سكه بياندازد، مجددا به رم باز خواهد گشت و از آن فواره ديدن خواهد نمود.


بازديد از موزه ي واتيكان
موزه ي واتيكان كه در همسايگي با كليساي مشهور سن پيتر واقع شده است، يكي از معروف ترين موزه هاي جهان مي باشد كه از معماري خارق العاده، و نقاشي هاي ديواري اعجاب انگيزي برخوردار است و داستان زندگي حضرت عيسي و حضرت موسي، بر روي ديواره هاي آن به صورت تصويري روايت شده است. هر ساله گردشگران زيادي از سراسر دنيا، به اين موزه آمده و با گشت و گذار در بخش هاي مختلف آن، تجربه اي فراموش نشدني را كسب مي نمايند.


بازديد از پانتئون
معبد پانتئون، يكي از قديمي ترين اماكني است كه نزديك به 2000 سال قدمت دارد و بدون هيچگونه تغييري از زمان رم باستان باقي مانده است. اين بنا بعد از دوره ي رنسانس در ايتاليا، تبديل به محلي براي دفن هنرمندان و انديشمندان شهر شده است و اشخاص مشهوري همچون رافائل نقاش و برخي پادشاهان ايتاليا در اين معبد دفن شده اند.


بازديد از موزه ي بورگزه
موزه ي بورگزا، يكي از مهم ترين موزه هاي هنري دنيا مي باشد و مجموعه اي از ارزشمندترين نقاشي ها و مجسمه هاي ايتاليايي را در خود جاي داده است. اين موزه آثاري از قرن 16 تا قرن 18 ميلادي را گرد هم آورده است و آثاري از هنرمندان مشهور ايتاليايي همچون برنيني، كاراواجو، بوتيچلي و رافائل را به معرض نمايش در مي آورد. سالانه گردشگران بسايري از سراسر دنيا به اين موزه آمده و غرق در زيبايي آثار موجود در آن مي شوند.


كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برجمان محفوظ مي باشد.