درباره ما :
شرکت خدمات مسافرتی برجمان که درسال 1386، فعالیت خود را آغاز نموده است، با ارائه ی خدماتی نوین و متنوع در عرصه ی گردشگری، به همراهی همیشگی برای مسافران و گردشگران ایرانی تبدیل شده است. آژانس مسافرتی برجمان در سال 1386، و با اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری، گام در این عرصه نهاده و شروع به فعالیت در زمینه ی اجرای تورهای مسافرتی داخلی و خارجی نموده است، و در سال 1388، و با کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشور، وارد مرحله ای جدید از فعالیت های خود شده، و از همان سال ها تا کنون، به عنوان یکی از کامل ترین و معتبرترین آژانس های گردشگری کشور، آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان و کاربران خود می باشد. لیکن خدمات و امکانات این آژانس گردشگری، تنها محدود به اجرای تورهای مسافرتی و خرید انواع بلیط های داخلی و خارجی برای مسافرت به اقصا نقاط کشور نمی گردد. این آژانس از سال 1390 و پس از تغییر ماهیت از حقیقی به حقوقی، خود را به عنوان شرکت خدمات مسافرت های هوایی و جهانگردی برجمان ایده نوین سفر، به ثبت رسانده است، و در کنار اجرای انواع تورهای مسافرتی و صدور انواع بلیط هواپیما، جهت پرواز به سراسر دنیا، به ارائه ی خدمات دیگری همچون، اخذ مجوز جهت صدور بلیط قطار، رزرو هتل در سراسر دنیا، اخذ ویزا، صدور گواهینامه ی بین المللی، صدور بیمه نامه ی مسافرت، CIP فرودگاهی و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان نیز می پردازد، که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این خدمات می توانید، به بخش مربوط به آن در همین سایت مراجعه نمایید. بنابراین کافی است، تصمیم به سفر گرفته و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید، و ادامه ی مسیر را به خدمات مسافرتی برجمان بسپارید، تا سفری لذت بخش را، با کم ترین هزینه ی ممکن و بدون اتلاف وقت و انرژی، تجربه نمایید.

خطوط هوایی داخلی و خارجی تحت پوشش
شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان، خطوط داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، آتا، قشم ایر، معراج، ایران ایر تور، کیش ایر، کاسپین، نفت، زاگرس، تابان، و خطوط هوایی خارجی لوفتانزا، امارات، قطری، ترکیش، الاتحاد، اتریشی، بیریتیش، آلیتالیا، عمان ایر، طای ایر، ایر آسیا، فلای دبی، ایر عربیا، آذربایجان، اکراینی و ایر آستانا را، تحت پوشش قرار می دهد، و امکان تهیه ی بلیط از هر یک از این خطوط هوایی را، برای کابران خود فراهم می نماید، و بدین ترتیب گسترده ترین خدمات هواپیمایی را، در اختیار مسافران قرار می دهد.
معرفي اعضاي هيئت مديره :
 • مينا خدابنده لوي مدير عامل
 • سيد ناصر حجازيان رئيس هيئت مديره
 • سيده رومينا حجازيان مدير پروژه
 • پریسا فروغی مسئول مالي
 • امید مهرابی مسئول IT
 • شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان، مفتخر به داشتن تیمی متخصص در زمینه گردشگری و حوزه های مربوط به تکنولوژی و IT می باشد، و همین مساله باعث می شود تا این شرکت، از زیر ساخت های الکترونیکی کاملا استاندارد و آخرین فناوری های روز دنیا در زمینه ارتباطات بهره مند گردد، و با در هم آمیختن صنعت گردشگری که یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصاد در هر کشوری است، با تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا، به یکی از اصلی ترین شرکت های تخصصی در زمینه ی مسافرت های هوایی و گردشگری تبدیل گردد.

  اهمیت صنعت گردشگری در اقتصاد کشور، و ضرورت آن در اشتغال زایی
  صنعت گردشگری، به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی در سراسر دنیا، شناخته می شود و شواهد و مدارک نشان می دهند که درآمد ناشی از گردشگری، بیش از یک دهم تولید ناخالص کشورهای جهان را تشکیل می دهد. امروزه صنعت گردشگری و تمامی مشاغل مرتبط با آن، به عنوان اصلی ترین مولفه ی توسعه ی اقتصاد پایدار، شناخته می شوند و تمام کشورهای دنیا در تلاش اند تا با برجسته نمودن جاذبه های طبیعی و تاریخی کشورشان، به تقویت این صنعت در کشور خود و جذب گردشگر از سراسر دنیا، بپردازند. از طرفی دیگر، صنعت گردشگری و مشاغل وابسته به آن، نقش بسزایی را در اشتغال زایی هر کشور، ایفا می نمایند و پرداختن به جنبه های مختلف این صنعت، موجب بهبود وضع اشتغال در هر کشوری می گردد.
  استراتژي عملياتي در برجمان
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان، از تیمی حرفه ای و کاملا متخصص در زمینه ی گردشگری و فناوری ارتباطات تشکیل شده است و سیستم مدیریتی آن، از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد. این شرکت همواره در تلاش بوده است تا کیفیت خود را، به صورت همه جانبه ارتقا بخشد و سیستم مدیریتی خود را، همواره به روز نگه دارد، تا نه تنها در زمینه گردشگری و سفرهای هوایی، بلکه در زمینه ی سیستم های ارتباطی و تکنولوژی های مرتبط با آن نیز رشد نموده، و به نتیجه ای ایده آل در همه ی جوانب دست یابد.
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان، به تعریف اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود پرداخته است که عبارتند از:
  • ايجاد پايگاهی متمركز، جهت اتصال به سيستم رزرواسيون هتل هاي داخلي
  • ايجاد پايگاهی متمركز، که به سيستم فروش بليط كليه خطوط هوائي داخلي متصل است
  • اتصال به موتورهاي جستجو، و بوكينگ هتل هاي مطرح در اقصي نقاط جهان
  • اتصال به شبكه هاي جامع فروش بليط خطوط هوایي دنيا
  • ايجاد زيرساخت لازم جهت سرويس دهي به ساير شركتها و آژانسهاي هواپيمايي جهت اتصال به سامانه متمركز فروش بليط و هتل و ساير خدمات ارائه شده توسط اين شركت با امكان مديريت و تسهيم كميسيون منافع هر آيتم ارائه شده .
  • ايجاد سايت فروش آنلاين بليط، هتل و خدمات ارائه شده توسط اين شركت به مصرف كننده نهایي و ارتقاء ميزان دسترسي در موتورهاي جستجوي فعال بر روي اينترنت
  • ايجاد سيستم جامع كلوپ مشتريان با هدف تعريف كميسيون هاي مختلف براي مشتريان برجمان با تعريف امتيازات ويژه براي اعضاء و اتصال سيستم لويالتي شركت به ساير شبكه هاي وفاداري با امكان تبادل امتياز بين اين شبكه ها
  • طراحي تورهاي داخلي و خارجي و عرضه آن ها بر روي زيرساخت الكترونيكي، و فعاليت از طريق دفاتر شركت در قالب كليه آژانس هاي فعال در كشور، با استفاده از امكانات و متد نوين در جلب مشتريان و ايجاد رضايتمندي مراجعه كنندگان
  ماموريت ها و اهداف آتي برجمان
  شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان در تلاش است تا با گردآوردی امکانات متنوع، و خدمات نوین در عرصه ی گردشگری، به بزرگ ترین و معتبرترین قطب گردشگری در داخل کشور تبدیل شده و همچنین به عنوان آژانسی بین المللی نیز ایفای نقش نماید. این شرکت با ارائه ی خدماتی در سراسر دنیا، به عنوان رابطی در بین آژانس های خارج از کشور و داخل ایران نیز شناخته می شود، و بدین ترتیب مراودات توریستی در بین ایران و سایر کشورها را، تا حد زیادی،گسترش می دهد.
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان در تلاش است تا با بالا بردن حجم فروش خود، به پایین آوردن هزینه ی سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت بپردازد، و شرایطی امن و آسان را، برای خرید مشتریان فراهم نماید. این شرکت به منظور ایجاد سهولت در ارتباطات مالی و بازرگانی برای مشتریان خود توانسته است، تا با تاسیس دفاتری معتبر در برخی از مهم ترین قطب های گردشگری دنیا، به آنان کمک کند تا خدماتی با کیفیت و استانداردهای جهانی را دریافت نمایند، و به آسانی هرچه تمام تر، به اهداف و خواسته های خود در این زمینه دست یابند. این شرکت، کلیه خدمات و امکانات خود را در دو سطح B2B و B2C، به مشتریان عرضه می کند و هر لحظه در تلاش است تا تحولات بیشتری را، در عرصه ی گردشگری رقم زند، و به بالاترین سطوح ارائه ی خدمات در این عرصه دست یابد.
  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برجمان محفوظ مي باشد.