درباره ما :
آژانس ايرانگردي و جهانگردي برجمان سال 1386 با اخذ مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري با شماره مجوز 1057 – 126 / 952 در زمينه اجراي تورهاي گردشگري شروع به فعاليت نموده و در سال 1388 با اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپيمايي كشوري فعاليت خود را در حوزه ي گردشگري گسترش داد. اين آژانس در تاريخ 21/02/1390 با تغيير ماهيت از حقيقي به حقوقي با نام شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي برجمان ايده نوين سفر اقدام به توسعه حوزه ي گردشگري و اخذ ويزا جهت مسافران outgoing و incoming و اخذ مجوز جهت صدور بليط قطار ، گواهينامه بين المللي ، بيمه نامه مسافرتي و نمايندگي فروش كليه خطوط هوايي داخلي و خارجي از جمله :
ايران اير ، ماهان ، آسمان ، آتا ، قشم اير ، معراج ، ايران اير تور ، كيش اير ، كاسپين ، نفت ، زاگرس ، تابان
لوفتانزا ، امارات ، قطري ، تركيش ، الاتحاد ، اتريشي ، بيريتيش ، آليتاليا ، عمان اير ، طاي اير ، اير آسيا ، فلاي دبي ، اير عربيا ، آذربايجان ، اكرايني ، اير آستانا
را اخذ نموده و با بهره گيري از مديران با سابقه و كارآمد در حوزه صنعت گردشگري بفعاليت خود ادامه مي دهد.
معرفي اعضاي هيئت مديره :
 • مينا خدابنده لوي مدير عامل
 • سيد ناصر حجازيان رئيس هيئت مديره
 • سيده رومينا حجازيان مدير پروژه
 • پگاه مقدسي مدير فني بند ب
 • عاطفه اسادات مشعشعي مدير فني بند الف
 • مهدي لشگري مدير تور
 • سميه مومني مسئول مالي
 • صنعت گردشگري بعنوان يكي از مطرح ترين فعاليتهاي اقتصادي جهان در كشورهاي مختلف به شمار مي آيد بطوريكه بر اساس گزارش سازمان هاي مرتبط، درآمد ناشي از گردشگري، بالغ بر يك دهم توليد ناخالص كشورهاي جهان را تشكيل ميدهد. امروزه اين صنعت ضامن توسعه اقتصاد پايدار بوده و بعنوان يكي از بزرگترين منابع ايجاد اشتغال بخصوص در كشورهاي داراي تنوع آب و هوائي به شمار مي آيد.بر اساس بررسيهاي بعمل آمده آغاز قرن حاضر نقطه عطفي براي صنعت گردشگري و جهانگردي به شمار مي آيد. البته توجه به اين موضوع كه توسعه اين صنعت بخصوص در حوزه بازاريابي و فروش خدمات غالباً از طريق درگاههاي الكترونيكي مقدور خواهد بود براي فعالان اين رشته بسيار حائز اهميت است . با توجه به واقعيتهاي عنوان شده و مطالعات انجام شده توسط تيم سرمايه-گذاري و موسسين اين شركت،شركت خدمات ايده نوين سفر برجمان با سرمايه گذاري جمعي از متخصصين حوزه گردشگري و گروهي از دست اندركاران حوزه IT كشور با هدف توسعه زمينه هاي گردشگري داخلي و خارجي بالاخص توسعه زير ساختهاي الكترونيكي و ايجاد بسترهاي مربوطه بر اساس تكنولوژي روز فن آوري اطلاعات و ارتباطات در سال1386 تاسيس گرديد. اين شركت با اخذ مجوز از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و صنايع دستي كشور، همچنين اخذ مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري و عضويت در سازمان جهاني ياتا بعنوان يكي از مطرحترين و به روزترين شركتهاي تخصصي اين حوزه فعاليت مينمايد.
  استراتژي عملياتي :
  تيم مديريت و استراتژي شركت همواره از بدو تاسيس سعي داشته است زمينه هاي لازم جهت ايجاد سيستمهاي به روز و پيشرفته الكترونيكي در زمينه ارائه خدمات مختلف به مسافران و گردشگران در دو سطحB2B و B2C را سرلوحه كار خود قرار دهد لذا در اين راستا حركت در محورهاي ذيل بعنوان شاخص ترين زمينه هاي توسعه شركت در حال پيگيري است.
  • ايجاد پايگاه متمركز اتصال سيستم رزرواسيون هتلهاي داخلي
  • ايجاد پايگاه متمركز متصل به سيستم فروش بليط كليه خطوط هوائي داخلي
  • اتصال به موتورهاي جستجو و بوكينگ هتلهاي مطرح در اقصي نقاط جهان
  • اتصال به شبكه هاي جامع فروش بليط خطوط هوائي دنيا
  • ايجاد زيرساخت لازم جهت سرويس دهي به ساير شركتها و آژانسهاي هواپيمايي جهت اتصال به سامانه متمركز فروش بليط و هتل و ساير خدمات ارائه شده توسط اين شركت با امكان مديريت و تسهيم كميسيون منافع هر آيتم ارائه شده .
  • ايجاد سايت فروش آنلاين بليط، هتل و خدمات ارائه شده توسط اين شركت به مصرف كننده نهائي و ارتقاء ميزان دسترسي در موتورهاي جستجوي فعال روي اينترنت
  • ايجاد سيستم جامع كلوپ مشتريان با هدف تعريف كميسيونهاي مختلف براي مشتريان برجمان با تعريف امتيازات ويژه براي اعضاء و اتصال سيستم لويالتي شركت به ساير شبكههاي وفاداري با امكان تبادل امتياز بين اين شبكه ها
  • طراحي تورهاي داخلي و خارجي و عرضه آن روي زيرساخت الكترونيكي و فعاليت از طريق دفاتر شركت در قالب كليه آژانسهاي فعال در كشور با استفاده از امكانات و متد نوين در جلب مشتريان و ايجاد رضايتمندي مراجعه كنندگان
  ماموريت و اهداف آتي :
  برجمان بعنوان يك مجموعه تخصصي سعي دارد با جمع آوري امكانات متنوع و به روز بعنوان يكي از هسته هاي مركزي صنعت توريسم در كشور به شمار آيد و كليه خدمات و امكانات به گونه اي طراحي و پياده سازي شده است تا بتواند مورد استفاده ساير دفاتر و آژانسهاي خدماتي چه داخل و چه ساير دفاتري كه ميخواهند با ايران مرادوات توريستي داشته باشند قرار گيرد.
  رسالت برجمان در ايجاد بسترهاي سهل جهت ارائه خدمات به فعالين اين صنعت و مشتريان شركت ميباشد تا با بالا بردن حجم فروش خدمات بتواند عرضه كننده مناسبترين و ارزان سرويسها به مشتريان خود باشد. با توجه به برخي از محدوديهاي موجود در ارتباطات مالي و بازرگاني بين كشورمان با ساير مراكز و كشورهاي دنيا برجمان سعي كرده است با تاسيس دفاتر در برخي از قطبهاي توريستي دنيا امكاني را فراهم آورد تا مشتريان اين شركت بتوانند خدمات خود را در قالب و استاندارد ساير كشورهاي به روز در اين صنعت ارائه نموده و سهولت خدمات را در اختيار مشتريان خود چه در قالب فعاليت B2B و چه براي مشتريان خود ارائه نمايد.
  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برجمان محفوظ مي باشد.