درباره ما :
شرکت خدمات مسافرتی برجمان که درسال 1386، فعالیت خود را آغاز نموده است، با ارائه ی خدماتی نوین و متنوع در عرصه ی گردشگری، به همراهی همیشگی برای مسافران و گردشگران ایرانی تبدیل شده است. آژانس مسافرتی برجمان در سال 1386، و با اخذ مجوز از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری، گام در این عرصه نهاده و شروع به فعالیت در زمینه ی اجرای تورهای مسافرتی داخلی و خارجی نموده است افزون بر این ، همه خدمات مربوط به سفر مانند رزرو هتل و بلیط در حوزه فعالیت برجمان بوده است.باید توجه داشته باشیم که امروزه ازمجموعه این فرآیندها باعنوان«صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است

خطوط هوایی داخلی و خارجی تحت پوشش
شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان، خطوط داخلی ایران ایر، ماهان، آسمان، آتا، قشم ایر، معراج، ایران ایر تور، کیش ایر، کاسپین، نفت، زاگرس، تابان، و خطوط هوایی خارجی لوفتانزا، امارات، قطری، ترکیش، الاتحاد، اتریشی، بیریتیش، آلیتالیا، عمان ایر، طای ایر، ایر آسیا، فلای دبی، ایر عربیا، آذربایجان، اکراینی و ایر آستانا را، تحت پوشش قرار می دهد، و امکان تهیه ی بلیط از هر یک از این خطوط هوایی را، برای کابران خود فراهم می نماید، و بدین ترتیب گسترده ترین خدمات هواپیمایی را، در اختیار مسافران قرار می دهد.
معرفي اعضاي هيئت مديره :
 • مينا خدابنده لوي مدير عامل
 • سيد ناصر حجازيان رئيس هيئت مديره
 • سيده رومينا حجازيان مدير پروژه
 • پریسا فروغی مسئول مالي
 • امید مهرابی مسئول IT
 • شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان، مفتخر به داشتن تیمی متخصص در زمینه گردشگری و حوزه های مربوط به تکنولوژی و IT می باشد، و همین مساله باعث می شود تا این شرکت، از زیر ساخت های الکترونیکی کاملا استاندارد و آخرین فناوری های روز دنیا در زمینه ارتباطات بهره مند گردد، و با در هم آمیختن صنعت گردشگری که یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصاد در هر کشوری است، با تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا، به یکی از اصلی ترین شرکت های تخصصی در زمینه ی مسافرت های هوایی و گردشگری تبدیل گردد.

  اهمیت صنعت گردشگری در اقتصاد کشور، و ضرورت آن در اشتغال زایی
  صنعت گردشگری، به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی در سراسر دنیا، شناخته می شود و شواهد و مدارک نشان می دهند که درآمد ناشی از گردشگری، بیش از یک دهم تولید ناخالص کشورهای جهان را تشکیل می دهد. امروزه صنعت گردشگری و تمامی مشاغل مرتبط با آن، به عنوان اصلی ترین مولفه ی توسعه ی اقتصاد پایدار، شناخته می شوند و تمام کشورهای دنیا در تلاش اند تا با برجسته نمودن جاذبه های طبیعی و تاریخی کشورشان، به تقویت این صنعت در کشور خود و جذب گردشگر از سراسر دنیا، بپردازند. از طرفی دیگر، صنعت گردشگری و مشاغل وابسته به آن، نقش بسزایی را در اشتغال زایی هر کشور، ایفا می نمایند و پرداختن به جنبه های مختلف این صنعت، موجب بهبود وضع اشتغال در هر کشوری می گردد.
  استراتژي عملياتي در برجمان
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان، از تیمی حرفه ای و کاملا متخصص در زمینه ی گردشگری و فناوری ارتباطات تشکیل شده است و سیستم مدیریتی آن، از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد. این شرکت همواره در تلاش بوده است تا کیفیت خود را، به صورت همه جانبه ارتقا بخشد و سیستم مدیریتی خود را، همواره به روز نگه دارد، تا نه تنها در زمینه گردشگری و سفرهای هوایی، بلکه در زمینه ی سیستم های ارتباطی و تکنولوژی های مرتبط با آن نیز رشد نموده، و به نتیجه ای ایده آل در همه ی جوانب دست یابد.
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان، به تعریف اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای خود پرداخته است که عبارتند از:
  • ايجاد پايگاهی متمركز، جهت اتصال به سيستم رزرواسيون هتل هاي داخلي
  • ايجاد پايگاهی متمركز، که به سيستم فروش بليط كليه خطوط هوائي داخلي متصل است
  • اتصال به موتورهاي جستجو، و بوكينگ هتل هاي مطرح در اقصي نقاط جهان
  • اتصال به شبكه هاي جامع فروش بليط خطوط هوایي دنيا
  • ايجاد زيرساخت لازم جهت سرويس دهي به ساير شركتها و آژانسهاي هواپيمايي جهت اتصال به سامانه متمركز فروش بليط و هتل و ساير خدمات ارائه شده توسط اين شركت با امكان مديريت و تسهيم كميسيون منافع هر آيتم ارائه شده .
  • ايجاد سايت فروش آنلاين بليط، هتل و خدمات ارائه شده توسط اين شركت به مصرف كننده نهایي و ارتقاء ميزان دسترسي در موتورهاي جستجوي فعال بر روي اينترنت
  • ايجاد سيستم جامع كلوپ مشتريان با هدف تعريف كميسيون هاي مختلف براي مشتريان برجمان با تعريف امتيازات ويژه براي اعضاء و اتصال سيستم لويالتي شركت به ساير شبكه هاي وفاداري با امكان تبادل امتياز بين اين شبكه ها
  • طراحي تورهاي داخلي و خارجي و عرضه آن ها بر روي زيرساخت الكترونيكي، و فعاليت از طريق دفاتر شركت در قالب كليه آژانس هاي فعال در كشور، با استفاده از امكانات و متد نوين در جلب مشتريان و ايجاد رضايتمندي مراجعه كنندگان
  ماموريت ها و اهداف آتي برجمان
  شرکت خدمات مسافرت های هوایی برجمان در تلاش است تا با گردآوردی امکانات متنوع، و خدمات نوین در عرصه ی گردشگری، به بزرگ ترین و معتبرترین قطب گردشگری در داخل کشور تبدیل شده و همچنین به عنوان آژانسی بین المللی نیز ایفای نقش نماید. این شرکت با ارائه ی خدماتی در سراسر دنیا، به عنوان رابطی در بین آژانس های خارج از کشور و داخل ایران نیز شناخته می شود، و بدین ترتیب مراودات توریستی در بین ایران و سایر کشورها را، تا حد زیادی،گسترش می دهد.
  شرکت خدمات مسافرتی برجمان در تلاش است تا با بالا بردن حجم فروش خود، به پایین آوردن هزینه ی سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت بپردازد، و شرایطی امن و آسان را، برای خرید مشتریان فراهم نماید. این شرکت به منظور ایجاد سهولت در ارتباطات مالی و بازرگانی برای مشتریان خود توانسته است، تا با تاسیس دفاتری معتبر در برخی از مهم ترین قطب های گردشگری دنیا، به آنان کمک کند تا خدماتی با کیفیت و استانداردهای جهانی را دریافت نمایند، و به آسانی هرچه تمام تر، به اهداف و خواسته های خود در این زمینه دست یابند. این شرکت، کلیه خدمات و امکانات خود را در دو سطح B2B و B2C، به مشتریان عرضه می کند و هر لحظه در تلاش است تا تحولات بیشتری را، در عرصه ی گردشگری رقم زند، و به بالاترین سطوح ارائه ی خدمات در این عرصه دست یابد.
  كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي برجمان محفوظ مي باشد.